SIKÇA SORULAN SORULAR

NicoTea Nedir ?

NicoTea, bitkisel bileşenlerden meydana gelen doğal bir çaydır. Başta tütün ve tütün mamülleri olmak kaydı ile, hava kirliliğinden çalışma şartları olumsuz olan (madencilik, gemi inşa işleri, vb) kişilerin genelinde yaşanan solunum ve maruz kalınan zarara göre cilt hastalıklarından kansere kadar varabilen olumsuz rahatsızlıkların önüne geçebilmenize destek verebilme amacı güdülerek formülize edilen bir destek üründür.

NicoTea Nasıl Kullanılır ?

Nicotea bitkisel karışımı günde en az 2 defa demleyerek tüketiniz, (eğer kullanıyorsanız) sigara bıraktırıcı ilaç ya da diğer ürünleri kullanmaya devam edebilirsiniz. 5 gün kullanıma 2 gün ara vererek tüketiniz. Günde 3 bardak önerilen kullanım miktarıdır. Fazlasını kullanmanız önerilmemektedir.

NicoTea Yan Etkileri Nelerdir ?

14 Yaş ve Altı Çocuklarda Kullanılması Önerilmez. İçeriğinde sigara içme isteğini azalttığı varsayılan bitkilerinde bulunması nedeniyle sigara ile birlikte tüketmeniziönermiyoruz. Serin ve kuru yerde, güneş ışığından uzak, oda sıcaklığında ağzı kapalı olarak çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. İçeriğinde bulunan bitki ve bitki özlerine karşı alerjisi olan kullanıcılarda mide ekşimesi ve deride hafif kızarıklık yapabilir. Bu gibi bir durumla karşı karşıya kaldığınızda kullanımı kısa süreli olarak durdurmanızı ve sebebin ne olduğunu gözlemlemenizi tavsiye ederiz.

NikoTea İçeriği Nedir ?

Bu bitki çayı içerisindekiler başta karanfil olmak üzere; tere, ıhlamur, yaban mersini yaprağı, mentol ve ebegümeci gibi bitki karışımından oluşan özel bir çay içeriğine sahiptir.

nicotea-taksit

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>